TEKMOVANJA 2023/24

MEDNARODNO TEKMOVANJE FANTAST 2024, Bečej, Srbija, maj 2024

IRIS LUCIJA MLAKAR, violina, kategorija bebi: 1. nagrada in 98, 33 točk

ANDREJ MARTIN TRPIN, violina, 6. kategorija: 1. nagrada in 94 točk

Mentorica: Kristina Fale, korepetitorka: Neža Zupan

MEDNARODNO TEKMOVANJE BOLERO 2024, Muta, maj 2024

ZOJA CERAR KAMBIČ, flavta, 1. kategorija: 1. mesto, 1. nagrada, zlato priznanje s pohvalo

Mentorica: Andreja Marčun Kompan, korepetitor: Miha Nagode

MAŠA DORNIK, flavta, 1. kategorija: zlato priznanje s pohvalo

MANCA ŠKRLEP, flavta, 3. kategorija: srebrno priznanje

Mentorica: Petra Einfalt, korepetitor: Miha Nagode

IZAK JUVAN, trobenta, predkategorija, zlato priznanje

ANGELA ŠKRLEP, trobenta, 1. kategorija, bronasto priznanje

ANŽE PEČNIK, trobenta, 2. kategorija, srebrno priznanje

ZALA ŠKRLEP, trobenta, 2. kategorija, bronasto priznanje

Mentor in korepetitor: Miran Juvan

TINE BARTOL, evfonij, 3. kategorija: zlato priznanje s pohvalo, 2. mesto

Mentor: Alojz Kompan, korepetitorka: Neža Zupan

MEDNARODNO TEKMOVANJE SIRMIUM MUSIC FEST 2024, Sremska Mitrovica, Srbija, april 2024

ANIKA PIŽMOHT, klarinet, kategorija BABY: 1. nagrada, 2. mesto, 95,17 točk

ANA POTOČNIK, klarinet, kategorija III, 1. nagrada, 2. mesto, 95 točk

Mentor: Jan Podmiljšak, korepetitor: Alvin Ćućić

16. MEDNARODNO TEKMOVANJE “GIOVANI MUSICISTI – CITTA DI TREVISO, april 2024

AJDA HOČEVAR CERAR, oboa, kategorija B: 1. nagrada, 95 točk

Mentorica: Jana Pavli Per, korepetitor: Alvin Ćućić

4. MEDNARODNO TEKMOVANJE MUSICA GORITIENSIS, Gorica, april 2024

MARINA MOROZOVA, solopetje, kategorija A: 2. nagrada, 92 točk

TJAŠA KLOPČIČ, solopetje, kategorija A: priznanje za udeležbo

Mentorica: Urška Urbanija Žun, korepetitorka: Neža Zupan

AVGUST SVETLIN, violončelo, kategorija A: 1. nagrada in 97 točk

KATARINA KOLAR, violončelo, kategorija C: 1. nagrada in 96 točk

ALJAŽ JUTERŠEK, violončelo, kategorija C: 2. nagrada in 93 točk

Mentorica: Almira Hamidullina, korepetitorka: Teja Komar

5. MEDNARODNO TEKMOVANJE CELEIA 2024, Celje, april 2024

MILA GREGORC, citre, predkategorija: zlata plaketa, 95,75 točk

ELIZABETA PIRNAT, citre, I. kategorija: zlata plaketa, 95,50 točk

MANCA ZRIMŠEK, citre, I. kategorija: srebrna plaketa, 93 točk

MANCA UDOVIČ, citre, II. kategorija: srebrna plaketa, 93,76 točk

Mentorica: Neli Zidar Kos

8. MEDNARODNI FESTIVAL PRIMAVERA, Bijeljina, BIH, marec 2024

GAJA ČELEBIČ, violina, kategorija IV: 1. mesto, 1. nagrada, 99 točk (mentorica: Mojca Batič, korepetitor: Miha Nagode)

10. MEDNARODNO TEKMOVANJE ZA CITRE, Munchen, Nemčija, marec 2024

MARTIN FORTUNA, citre, kategorija III: 1. mesto, 1. nagrada (mentorica: Neli Zidar Kos)

4. SOBOŠKI FESTIVAL MLADIH GLASBENIKOV, Murska Sobota, marec 2024

TJAŠA KLOPČIČ, petje, kategorija III: 91,33 točk, 2. mesto, zlato priznanje (mentorica: Urška Urbanija Žun, korepetitorka: Neža Zupan)

53. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE (TEMSIG), marec 2024

CITRE:

MILA GREGORC, kategorija I. a, zlata plaketa, 96,33 točk, 3. nagrada; posebna nagrada za najbolj obetavno tekmovalko v najnižji kategoriji (mentorica: Neli Zidar Kos)

MANCA ZRIMŠEK, kategorija I. a, srebrna plaketa, 92,67 točk (mentorica: Neli Zidar Kos)

MARTIN FORTUNA, kategorija I. b, zlata plaketa, 95 točk (mentorica: Neli Zidar Kos)

MANCA UDOVIČ, kategorija I. b, srebrna plaketa,  93,67 točk (mentorica: Neli Zidar Kos)

KATARINA PUSTOTNIK, kategorija I. c, srebrna plaketa,  92,67 točk (mentorica: Neli Zidar Kos)

VIOLINA:

KAJA BOŠTJANČIČ, kategorija I. a, srebrna plaketa, 90,33 točk (mentorica: Mojca Batič, korepetitor: Miha Nagode)

LARISA POTOČAN, kategorija I. b, srebrna plaketa, 93, 67 točk (mentorica: Mojca Batič, korepetitor: Miha Nagode)

AJDA KOKALJ, kategorija I.c, srebrna plaketa, 92, 33 točk (mentorica: Ana Novak, korepetitorka: Pandelina Atanasova)

GAJA ČELEBIČ, kategorija II.a, priznanje za udeležbo (mentorica: Mojca Batič, korepetitor: Miha Nagode)

HARFA:

EVELIN MEŽAN, kategorija I.a, zlata plaketa, 97, 67 točk (mentorica: Urška Križnik Zupan)

LEONORA REMŠE, kategorija I.a, bronasta plaketa, 86 točk (mentorica: Tea Plesničar)

MANCA ŠKRLEP. kategorija I.c, 3. nagrada, zlata plaketa, 97 točk (mentorica: Urška Križnik Zupan)

VIOLONČELO:

KATARINA KOLAR, kategorija I.b, zlata plaketa, 2. nagrada, 98,67 točk (mentorica: Almira Hamidullina, korepetitorka: Teja Komar)

ALJAŽ JUTERŠEK, kategorija I.c, zlata plaketa, 95,33 točk (mentorica: Almira Hamidullina, korepetitorka: Teja Komar)

53. TNIJE (TEMSIG) . a kategorija

MEDNARODNO TEKMOVANJE DAVORIN JENKO, Beograd, Srbija, februar 2024

LILI ZUPAN, klarinet, kategorija A: 95,5 točke, 1. nagrada (mentor: Dimitrij Lederer, korepetitorka: Teja Komar)

JERCA PER, klarinet, kategorija A: 94,75 točke, 2. nagrada (mentor: Dimitrij Lederer, korepetitorka: Teja Komar)

TOSJA TOMŠIČ BELLE, klarinet, kategorija A: 94 točk, 2. nagrada (mentor: Dimitrij Lederer, korepetitorka: Teja Komar)

MEDNARODNO TEKMOVANJE ARTISTI DELL’ARCO 2023, Novi Sad, Srbija, december 2023

SARA URBANIJA, violina, kategorija A3: 95 točk, 1. nagrada (mentorica: Mojca Batič, korepetitor: Miha Nagode)

GAJA ČELEBIČ, violina, kategorija B1: 100 točk, 1. nagrada, posebna nagrada za izjemno interpretacijo koncerta (mentorica: Mojca Batič, korepetitor: Miha Nagode)

MEDNARODNO TEKMOVANJE ARS NOVA 2023, Trst – Italija, december 2023

ZOJA CERAR KAMBIČ, flavta, kategorija A: 89 točk, 3. nagrada (mentorica: Andreja Humar, korepetitor: Miha Nagode)

Dostopnost