Vsi prispevki, ki jih je objavil/a andrejah

REZULTATI TEKMOVANJ (SVIRÉL, ARANĐELOVAC, TEMSIG, DAVORIN JENKO, SONOS, naši bivši učenci)

International Music Competition Beograd, Srbija 

kategorija III, rog

 

TadeMavčič

(mentor Miran Juvan)

87,66 točk, II. nagrada

____________________________________________________________

10. Mednarodno tekmovanje in festival za soliste in komorne skupine

SVIRÉL 2018

kategorija harmonika – Junior

Jure Krč

(mentor Žan Legat)

95 točk

____________________________________________________________

kategorija tolkala – Junior 

Neli Per

(mentorica Katarina Kukovič, korepetitor Miran Juvan)

89 točk

____________________________________________________________

kategorija tolkala – Elementary

KlemeJuvančič

(mentorica Katarina Kukovič, korepetitor Miran Juvan)

96 točk

____________________________________________________________

kategorija tolkala – Intermediate 

EneNik Juran

(mentorica Katarina Kukovič, korepetitor Miran Juvan)

97,5 točk

___________________________________________________________

kategorija pihala – Junior

Neža Potočnik (oboa)

(mentorica Jana Pavli Per, korepetitor Miha Nagode)

96 točk

___________________________________________________________

kategorija pihala – Elementary

Maruša Homšak (oboa)

(mentorica Jana Pavli Per, korepetitor Miha Nagode)

90 točk

 

Kika Szomi Kralj (klarinet)

(mentor Dimitrij Lederer, korepetitor Miha Nagode)

99 točk

____________________________________________________________

11. MEĐUNARODNI MUZIČKI FESTIVAL ARANĐELOVAC

kategorija I

Maja Urankar

(mentorica Urška Urbanija Žun, korepetitor Miha Nagode)

zlato priznanje, 1. nagrada, 99 točk in laureat v kategorijah glasbenih šol

 

kategorija I

Mirjam Bartol

(mentorica Urška Urbanija Žun, korepetitor Miha Nagode)

zlato priznanje, 1. nagrada, 98 točk 

____________________________________________________________

kategorija II

Nina Zupan

(mentorica Urška Urbanija Žun, korepetitor Miha Nagode)

zlato priznanje, 1. nagrada, 96 točk

____________________________________________________________

kategorija III

Lucija Štih

(mentorica Urška Urbanija Žun, korepetitor Miha Nagode)

zlato priznanje, 1. nagrada, 99 točk

 

kategorija III

Maja Keržič

(mentorica Urška Urbanija Žun, korepetitor Miha Nagode)

zlato priznanje, 1. nagrada, 96 točk 

____________________________________________________________

47. državno tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

kategorija Violina – 1. a

Naša učenka

Elizabeta Košir

(mentorica Gabriela T. Neculcea, korepetitor Blaž Pucihar) si je v svoji kategoriji priigrala 

srebrno plaketo, 90.40 točke

Blaž Pucihar je v kategoriji Violina – 1. a prejel posebno priznanje korepetitorju za zgledno sodelovanje s tekmovalcem in umetniško podporo

____________________________________________________________

kategorija Violina – 1. c

Gal Juvan

(mentorica Anastazija Juvan, korepetitor Miran Juvan) si je v svoji kategoriji priigral

 

98,80 točk, zlato plaketo in 1. nagrado

 

Violinist je učenec nauka o glasbi na naši šoli.

____________________________________________________________ 

kategorija Kitara – 1. c

Miha Kralj

(mentor Matej Banič) si je v svoji kategoriji priigral

srebrno plaketo, 92.60 točke

____________________________________________________________

kategorija Solfeggio – 1. b

Lola Doma Arh

Gal Podjavoršek

(mentorica Ana Klopčič) sta si v svoji kategoriji prislužila

priznanje za udeležbo

___________________________________________________________

kategorija Solfeggio – 1. c

Blaž Pirnat

Miha Kralj

Klara Matzele

Eva Korenjak

(mentorica Ana Klopčič) so si v svoji kategoriji prislužili

priznanje za udeležbo

____________________________________________________________

XV° Međunarodno muzičko takmičenje Davorin Jenko 

kategorija Klarinet – Junior B

Sara Brvar

(mentor Jakob Saje, korepetitorka Ana Klopčič) si je v svoji kategoriji 

s 95 točkami priigrala 4. mesto in I. nagrado

____________________________________________________________

Učenci nauka o glasbi so pod mentorstvom Ane Klopčič tekmovali v disciplini

solfeggio

4. međunarodno natjecanje mladih glasbenika Sonus op. 4, Križevci, Hrvaška

Iva Soršak, mini kategorija, 97 točk, I. nagrada

Maja Zorko, kategorija II, 43 točk, priznanje

Klara Zorko, kategorija III, 68,67 točk, priznanje

ISKRENE ČESTITKE!

____________________________________________________________

ISKRENE ČESTITKE TUDI NAŠIM BIVŠIM UČENCEM, ZMAGOVALCEM V POSAMEZNIH KATEGORIJAH NA 47. državnem tekmovanju mladih glasbenikov Republike Slovenije

Vita Peterlin, Violončelo, kategorija III. b, 97,80 točk, 1. mesto in zlata plaketa

NejPirnat, Kitara, kategorija III.a, 97,20 točk, 1. mesto in zlata plaketa

TejKomar, Solfeggio, kategorija III, 96,33 točk, 1. mesto in zlata plaketa

____________________________________________________________

REZULTAT 21. REGIJSKEGA TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV SLOVENIJE

21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov

kategorija Violina – 1. a

Naša učenka

Elizabeta Košir

(mentorica Gabriela T. Neculcea, korepetitor Blaž Pucihar) si je v svoji kategoriji priigrala napredovanje na državno tekmovanje.

kategorija Violina – 1. c

Naš učenec

Gal Juvan

(mentorica Anastazija Juvan, korepetitor Miran Juvan) si je v svoji kategoriji priigral napredovanje na državno tekmovanje.

Violinist je učenec solfeggia na naši šoli.

Našima učenkama

Aji Hrovat in Poloni Rakar

(mentorica Gabriela T. Neculcea, korepetitor Blaž Pucihar) čestitamo za udeležbo na regijskem tekmovanju.

kategorija Kitara – 1. c

Naš učenec

Miha Kralj

(mentor Matej Banič) si je v svoji kategoriji priigral napredovanje na državno tekmovanje.

ISKRENE ČESTITKE!!!

Emona 2018

REZULTATI TEKMOVANJA 

KLARINET, 1. KATEGORIJA

Kika Szomi Kralj, 100 točk, zlata plaketa in 1. nagrada

Gregor Banko, 96,71 točk, zlata plaketa

Mentor obeh klarinetistov je Dimitrij Lederer, korepetitor pa Miha Nagode.

VSEM SKUPAJ ISKRENE ČESTITKE!

Foto: Arven Šakti Kralj Szomi